O firmie

 MPower-BHP jest dynamicznie rozwijającą się firmą działającą w branży BHP.Prowadząc nasz sklep pragniemy dostarczyć Państwu wszystkie niezbędne produkty które sprawią,że praca będzie BEZPIECZNA i WYGODNA.

W naszej ofercie posiadamy szeroką gamę rękawic roboczych, butów, odzieży, oraz wszystkiego co jest potrzebne do zachowania bezpieczeństwa w Twoim miejscu pracy.

Produkty w naszym sklepie spełniają wszelkie normy oraz posiadają certyfikaty zgodności zgodnie z obecnie obowiązującymi przepisami.

Do Państwa dyspozycji oddajemy asortyment uznanych w świecie marek takich jak Urgent Delta, Ardon, Reis, które od lat specjalizują się w produkcji lub dystrybucji środków ochrony indywidualnej

Na pierwszym miejscu stawiamy sobie satysfakcję i BEZPIECZEŃSTWO naszych klientów,dlatego służymy pomocą przy doborze odpowiedniego sprzętu na każde stanowisko pracy.

Różnorodność asortymentu pozwala nam na obsługę zarówno klienta indywidualnego jak i mniejszych i większych zakładów pracy a także firm handlowych.

Duży nacisk naszej działalności kładziemy na długotrwałe relacje z klientami oparte na zaufaniu, szacunku oraz wysokiej jakości obsługi.

Jesteśmy tu dla Państwa BEZPIECZNEJ pracy.